Головна / Суддівський комітет: реєстрація суддів

Суддівський комітет: реєстрація суддів

 

Список суддів з джиу-джитсу

 

Кваліфікаційне звання судді Прізвище Ім"я, по-батькові Місто
1 1 суддя континентальної категорії С Настенко Іван Володимирович Київ
2 2 суддя континентальної категорії А Рубцов Леонід Олександрович Макіївка
3 1 суддя національної категоріі Малютенко Віктор Миколайович Київ
4 2 суддя національної категоріі Гутов Юрій Михайлович Київ
5 3 суддя національної категоріі Протасенко  Сергій Юрійович Харків
6 4 суддя національної категоріі Обліцин Герман Юрійович Харків
7 5 суддя національної категоріі Потапов  Вячеслав Вячеславович Харків
8 6 суддя національної категоріі Скрипнюк Володимир Павлович Кривий Ріг
9 7 суддя національної категоріі Юхименко Ігор Васильович Луцьк
10 1 суддя  І категорії Салєєв  Руслан Русланович Харків
11 2 суддя  І категорії Красножен Анатолій Аркадійович Кривий Ріг
12 3 суддя  І категорії Настенко  Анастасія Володимирівна Макіївка
13 4 суддя  І категорії Коваль  Костянтин Юрь Макіївка
14 5 суддя  І категорії Ісаков Сергій Київ
15 1 суддя  ІІ категорії Собковський Олег Ростиславович Луцьк
16 2 суддя  ІІ категорії Ольха Андрій Олегович Луцьк
17 3 суддя  ІІ категорії Протасенко  Денис Сергійович Харків
18 4 суддя  ІІ категорії Глега Руслан Петрович Рівне
19 5 суддя  ІІ категорії Денисенко Володимир Олегович Кривий Ріг
20 6 суддя  ІІ категорії Білоног Богдан Сергійович Харків
21 7 суддя  ІІ категорії Бочаров Дмитро Сергійович Харків
22 8 суддя  ІІ категорії Костенко Олександр Леонідович Київ
23 9 суддя  ІІ категорії Білоконь Антон  Кривий Ріг
24 1 суддя  ІІІ категорії Дьяков  Віталій Миколайович Запоріжжя
25 2 суддя  ІІІ категорії

Сидорчук 

Ігор Анатолійович Київська обл.
26 3 суддя  ІІІ категорії

Поліщук

Олександр Петрович Київська обл.
27 4 суддя  ІІІ категорії

Буркацький

Петро Миколайович Черкаси
28 5 суддя  ІІІ категорії

Іщенко

Юрій Васильович Черкаси
29 6 суддя  ІІІ категорії

Флорінцев

Вячеслав Кіровоград
30 7 суддя  ІІІ категорії Філінюк Сергій Ростиславович Рівне
31 8 суддя  ІІІ категорії Байдина Влада Юріївна Черкаси
32 9 суддя  ІІІ категорії Веліханов Амір Гуламович Макіївка
33 10 суддя  ІІІ категорії Артемов Владислав Ігорович Кривий Ріг
34 11 суддя  ІІІ категорії Олійник  Ігор Київ
35 12 суддя  ІІІ категорії Федотов  Олег Олексійович Макіївка
36 13 суддя  ІІІ категорії Аксютін  Максім Олександрович Макіївка
37 14 суддя  ІІІ категорії Пасічний  Сергій Сергійович Одеса
38 15 суддя  ІІІ категорії Махіня  Генадій Вікторович  Миколаїв
39 16 суддя  ІІІ категорії Разгонов Ігор Євгенович Миколаїв
40 17 суддя  ІІІ категорії Чубенко  Руслан Миколайович Миколаїв
41 18 суддя  ІІІ категорії Лимаренко Владислав Володимирович Кривий Ріг

 Завантажити список суддів з джиу-джитсу 2015